کاملترین فایل{تحقیق شكست بنیان خانواده در غرب}

تحقیق شكست بنیان خانواده در غرب|34024269|uz|بنیان خانواده در غرب,شکست بنیان خانواده در غرب,تحقیق بنیان خانواده در غرب,مفاله بنیان خانواده در غرب,پایان نامه بنیان خانواده در غرب,بررسی بنیان خانواده در غرب,تحقیق شکست بنیان خانواده در غرب,مقاله شکست بنیان خانواده در غرب
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان تحقیق شكست بنیان خانواده در غربآماده دریافت می باشد .

دانلود تحقیق با موضوع شكست بنیان خانواده در غرب،در قالب word و در 6 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:بسیاری از پدران انگلیسی، فرزندان شخص دیگری را بزرگ می‌كنند. این عنوان یكی از فصل نامه‌های انگلستان است. به دلیل روند افول اخلاق، از هر ۵ پدر انگلیسی یك نفر بدون آن كه بداند، فرزند فرد دیگری را به عنوان فرزند خود بزرگ می‌كند.

به گزارش این فصل نامه كه در زمینه‌های ژنتیكی و بیولوژیكی تحقیق می‌كند، یافته‌های آزمایشات ژنتیكی در كشورهای غربی و اروپایی حاكی از آن است كه درصد بالایی از مردان بدون آنكه بدانند، در اثر خیانت همسرانشان، فرزند شخص دیگری را بزرگ می‌كنند.

یافته‌های این محققان حاكی از آن است كه در كشورهایی كه قواعد خانوادگی سالم‌تر هستند، این میزان به یك درصد كاهش می‌یابد حال آن كه در جوامعی كه گرفتار معضلات خانوادگی هستند، این آمار به ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش می‌یابد.
محققان این مركز در بررسی ژنتیكی ۳۱۰۴۹۰ مورد از پدران و فرزندان در كشورهای غربی دریافتند كه از هر ۵ پدر انگلیسی یكی بدون آنكه بداند، فرزند شخص دیگری را به عنوان فرزند خود بزرگ می‌كند.
نقش تقوا در خانواده:با بررسی این وضعیت اسف بار شاید بهتر بتوان به اهمیت دیدگاه اسلام درباره خانواده پی برد مجموعه ای که باید با محوریت تقوا کانونی سراسر مهر و صفا و یک رنگی بیافریند و به تربیت نسل هایی پاک و الهی بپردازد.
در نظام خانواده ایده آل اسلامی، زن و مرد مکمل یکدیگرند که دست در دست هم این مجموعه مقدس را به سوی کمال هدایت می کنند.
اکسیر تقوا در این میان می تواند نقشی اساسی ایفا کند. گاهی عشق با تمام قدرت و عظمتش نمی تواند جلوی فروپاشی بنیان الهی خانواده را به تنهایی بگیرد، مخصوصاً عشق هایی که بی اساس و بنیان است و بر پایه ملاکات گذرا و ضد اخلاقی استوار است. لذا نقش تقوا در حفظ خانواده و پیشگیری از هرزگی ها و به خطر افتادن نسل ها امری انکار ناپذیر است...

مطالب دیگر:
پروپوزال رشته مدیریت مالیپاورپوینت آموزش درس جغرافيا پايه پنجمپروپوزال رشته مدیریت بازرگانی بیمهپاورپوینت انسان و حركتپروپوزال رشته مديريت دولتي منابع انسانيپروپوزال رشته بازاریابیپاورپوینت درس 14 مطالعات اجتماعی پنجم دبستان قاره های جهانپروپوزال رشته فیزیولوژی ورزشیپروپوزال رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی فیزیولوژیپروپوزال رشته مدیریت بازرگانی تحولپاورپوینت چشم و اجزاء آنپاورپوینت درس 8 علوم پنجم کارها آسان می شود (1)پاورپوینت کشورهای همسایه ایرانپاورپوینت مطالعات اجتماعی کشور پاکستانپاورپوینت درس دهم هدیه های آسمان پایۀ پنجم دبستان در ساحل دجلهپاورپوینت سیاست های جمعیتی و ضوابط و معیارهای مسائل جمعیتیپاورپوینت مبحث خاک با ارزش علوم پنجم دبستانپاورپوینت مطالعات اجتماعی کشور آذربایجان پایه پنجمپروپوزال رشته بازرگانی بین المللپاورپوینت درس دفاع از میهن فارسی پنجم دبستانپروپوزال رشته مدیریت منابع انسانيپاورپوینت درس سوم هدیه های آسمان پایۀ پنجم دبستانپاورپوینت درس 18 مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی سفر به کربلا 1پاورپوینت ورزش و نیرو 2 درس هفتم علوم ششم ابتداییپاورپوینت آموزش کارها آسان میشود علوم پنجم ابتدایی