کاملترین فایل{تحقیق عوامل زمينه ساز در ايجاد روابط سالم و ناسالم ميان دختر و پسر}

تحقیق عوامل زمينه ساز در ايجاد روابط سالم و ناسالم ميان دختر و پسر|34024247|uz|روابط سالم و ناسالم ميان دختر و پسر,روابط دختر و پسر در دانشگاه,روابط دختر و پسر در اسلام,روابط دختر و پسر در ایران,روابط دختر و پسر قبل از ازدواج,روابط دختر و پسر در امریکا,روابط دختر و پسر از نظر اسلام,روابط دختر و پسر از دیدگاه اسلام
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان تحقیق عوامل زمينه ساز در ايجاد روابط سالم و ناسالم ميان دختر و پسرآماده دریافت می باشد .

دانلود تحقیق با موضوع عوامل زمينه ساز در ايجاد روابط سالم و ناسالم ميان دختر و پسر،در قالب word و در 17 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:ابتدا بايستي مراد و منظور از واژه رابطه فهميده شود و سپس معيار و ملاك ما از اين كه به مجموعه‌اي از روابط سالم و به مجموعه‌اي ديگر ناسالم مي‌گوييم چيست؟

رابطه، واژه‌اي عربي است كه در معناي تماس و وصل شدن به كار مي‌رود و در گفتار روزمره به مجموعه‌اي از رفتارهايي اطلاق مي‌شود كه در تماس با يكديگر ابراز مي‌كنيم.
رابطه و برقراري آن با ديگران في نفسه محكوم به فساد و تباهي نيست و اين، هدف و مقصود نهايي و غايي طرفين است كه صفت سالم يا ناسالم بودن را به همراه خواهد داشت. اين نكته را هم بايد متذكر شد كه در جوامع مختلف، بنا به نوع فرهنگ و آداب و رسوم و آموزه‌هاي ملي، تعاريف مختلفي از روابط سالم و ناسالم ارائه مي‌شود.
در اين نوشتار سعي بر اين است تا عوامل زمينه ساز در ايجاد روابط ناسالم ميان دختر و پسر مورد بررسي قرار گيرد. اين عوامل را مي‌توان در چهار بخش طبقه‌بندي كرد:
1- عوامل دروني و رواني: اين عوامل به شرط وجود ساير عوامل، مي‌تواند موجبات برقراري روابط ناسالم را فراهم نمايد. تفاوت در حالات روحي و رواني و اخلاقي دختران و پسران و علايق و خواسته‌هاي آنان مي‌تواند باعث بروز روابط ناسالم ميان اين دو شود. تفاوت دروني ديگري كه مي‌توان نام برد قوه شهوت نهفته در نهاد آدمي است كه في‌نفسه نيروي محرك مثبتي است به اين جهت كه باعث جذب دو جنس مي‌شود و دليلي است براي رابطه مثبت و زندگي مشترك؛ اما همين نيروي مثبت اگر در جهت نيل به هوسراني قرار گيرد، تبديل به بلايي خانمان سوز مي‌گردد كه نمونه آن در همه جوامع يافت مي‌شود.
2- عوامل اجتماعي: عوامل اجتماعي را به دليل اهميت خانواده به عنوان يك اجتماع كوچك و مهمترين اجتماع در رشد و تربيت افراد به دو بخش تقسيم مي كنيم:الف) عوامل خانوادگي ب) ساير عوامل اجتماعي
الف) عوامل خانوادگي: خانواده به عنوان اولين و تعالي جوانان در سعادت و شقاوت دختران و پسران نقش كليدي دارد. اگر خانواده داراي شرايط و احوال خوبي باشد، در امر تعليم و تربيت فرزند خود موفق خواهد بود. عواملي نظير بي سوادي، نداشتن آگاهي كافي از روش هاي تعليم و تربيت و عدم ارتباط مناسب والدين با يكديگر مي تواند دليلي براي بروز روابط ناسالم ميان دختران و پسران باشد.
ب) ساير عوامل اجتماعي: علاوه بر عوامل خانوادگي تاثيرگذار بر روابط دختر و پسر، ساير عوامل اجتماعي نيز در سطحي فراتر بر روند رفتار و روابط آنان تاثير مي گذارد. بافت جامعه از لحاظ آداب و رسوم و عادات غالب مردم در قوميت هاي مختلف و هم چنين روابط مردم در طبقات مختلف جامعه، باعث ايجاد تفاوت ها و چالش هاي ميان افراد شده و زمينه ايجاد يك روابط ناسالم را به وجود مي آورد ...

مطالب دیگر:
مجوعه کامل سوالات مصاحبه های حضوری استخدام بانک ها ، شرکت ها،کارخانجات،سپاه ،ارتش؛ویژهنقشه های اتوکد پایانه مسافربری -1نقشه های اتوکد مجتمع آپارتمانی دو واحدی سه خوابهنقشه اتوکد پلان و برش واحد اداری یک طبقهنقشه اتوکد معماری مدرسه با سالن ورزش و سالن نمایشنقشه اتوکد ساختمان کوچک تک خوابهنقشه اتوکد مسکونی دو طبقه سه خوابه به عرض 10 متربرنامه تحت اکسل طراحی سپر مهار شده با یک ردیف انکراژ انتهای تزریق شده در خاکهای ماسه ایبرنامه تحت اکسل طراحی سپر مهار شده با چند ردیف انکراژ انتهای تزریق شده در خاکهای ماسه ایبرنامه تحت اکسل طراحی سپر مهار شده با چند ردیف انکراژ انتهای تزریق شده در خاکهای رسی نرم تا متوسطبرنامه تحت اکسل طراحی سپر مهار شده با چند ردیف انکراژ انتهای تزریق شده در خاکهای رسی سختبیش از 100 فایل فلش با آهنگفایل اتوکد نقشه های معماری خانه ساحلیپاورپوینت برنامه ریزی معماری ( ایت چری ) فصل پنجماصول پروپزال نویسی دانشگاهیقارچ پرورشی، کمپوست-طرح توجیهی احداث کارگاه تولید قارچ و کمپوستفایل اتوکد نقشه معماری مرکز فرهنگیجامع ترین پکیج مخ زنی و جذب دخترکتاب رنگ آمیزی اسمورفی هاکتاب رنگ آمیزی آستریکس و اوبلیکسکتاب رنگ آمیزی آلیس در سرزمین عجایبکتاب رنگ آمیزی بتمنمجموعه ای ارزشمند از اخبارهای tagesschau از کانال Das Erste با زیر نویس آلمانی در 34 قسمتفروش فایل های آماده عرض تسلیت یاابرازهمدردی(1)کتاب رنگ آمیزی پو و دوستان